Örményes községi Fórum
Március 29, 2024, 02:25:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: SMF - Just Installed!
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vélemények a községről  (Megtekintve 6827 alkalommal)
admin
Administrator
Newbie
*****
Hozzászólások: 4


Profil megtekintése E-mail
« Dátum: Október 30, 2008, 11:40:41 »

Várjuk hozzászólásait!
Naplózva
guiren
Newbie
*
Hozzászólások: 1


Profil megtekintése E-mail
« Válasz #1 Dátum: November 06, 2008, 05:01:05 »

Várjuk hozzászólásait!
Mosolyog
Nagyon szeretem ezt a kis falut és az itt élő embereket.Itt születtem,itt élek és itt is  :)dolgozom.
Naplózva
Linki
Newbie
*
Hozzászólások: 1


Profil megtekintése E-mail
« Válasz #2 Dátum: December 14, 2008, 11:26:57 »

Én is szeretem örményest... nem is tudom miért:)
Naplózva
Riniti
Newbie
*
Hozzászólások: 3


riniti@freemail.hu --- ---
Profil megtekintése E-mail
« Válasz #3 Dátum: December 29, 2008, 07:48:00 »

Én is szeretem a falut, és örülök hogy végre az interneten is képviselve vagyunk, mert az a mai világban nagyon fontos.

Csak egy valamit nem értek...
A mi községünk is rendelkezik több lótulajdonossal, sőt van saját versenyzőnk is. Viszont a bannerben egy kétpói fogathajtó, Antal Zoltán Nagykunkapitányúr képét látom, ami ráadásul meglehetősen régen készült (2005 júniusában), sőt nem is falunkban hanem Kétpón.
Ez a weblap az ormenyes.hu ha a faluról csináljuk, a falut reklámozzuk, akkor szerintem minimum hogy helyi érdekeltségű dolgokat teszünk bele [a bannerbe meg különösképpen].
Bocsánat a megjegyzésért de az nem helyi érdekeltség hogy mellette két örményesi lakos ül a hintón.
Debrecen honlapján sem az esztergomi bazilikáról van kép, Tudom hogy nem a megfelelő példa.

Lehet hogy nem tudják a faluban, de Klein József már számos megyei versenyen elindult örményesi szinekben, sőt nyert is. Rákóczifalvától, Kengyelig több településen hirdette faluját. Valamint Ő rendezte a régióban az első olyan maratonversenyt is, ahol az akadályok "A" kategóriás szabály szerint helyezkednek el. A 2007-es Örményes maraton a megye második ilyen típusú versenye volt. Az általa tenyésztett lovak a Kincsem Park versenypályán is megállják helyüket. De több rendezvényből is kivette a részét a falu életében (pl: szüreti bál 2008), és több lovas rendezvénnyel próbálta a faluval megismertetni a lovas kultúrát (pl: falunap 2000 és 2007), vagy a  tavalyi és az idén lezajlott maratonversennyel is a hozzájárult kulturális életéhez.

Szerintem többet tett a Örményesért mint Antal Zoltán és ezt nem azért mondom mert Klein  József az édesapám.

Tisztelettel: Klein Renáta
Naplózva
admin
Administrator
Newbie
*****
Hozzászólások: 4


Profil megtekintése E-mail
« Válasz #4 Dátum: Január 30, 2009, 11:09:05 »

Kedves Riniti!

Egyet értek előző hozzászólásoddal! Mivel mint szerkesztő szeretném javítani a hibát, így kérném, hogy küldj címemre : webmester@fegyvernek.hu -ra egy képet, amit be tudok szerkeszteni a bannerbe. Mivel nem vagyok örményesi így a meglévő képekből készítettem a bannert és nem is gondoltam, hogy nem örményesi a képen látható személy.
Elnézést kérek a hibáért! Amint kapok képet javítani fogom.

Tisztelettel Faragó Zsolt szerkesztő!
Naplózva
Riniti
Newbie
*
Hozzászólások: 3


riniti@freemail.hu --- ---
Profil megtekintése E-mail
« Válasz #5 Dátum: Február 01, 2009, 10:22:46 »

Köszönöm, hogy javítja a problémát, ami természetesen nem az ön hibája volt.
A képeket elküldtem.
Naplózva
admin
Administrator
Newbie
*****
Hozzászólások: 4


Profil megtekintése E-mail
« Válasz #6 Dátum: Február 02, 2009, 01:05:19 »

A bannert kijavítottam! Köszönöm az észrevételt és mégyegyszer elnézést kérek a hibáért!
Tisztelettel Faragó Zsolt
Naplózva
Riniti
Newbie
*
Hozzászólások: 3


riniti@freemail.hu --- ---
Profil megtekintése E-mail
« Válasz #7 Dátum: Február 03, 2009, 10:58:32 »

Köszönöm a gyors közbenjárást!
Naplózva
Andrasy
Newbie
*
Hozzászólások: 1


Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: Július 25, 2011, 06:24:23 »

Üdvözlök Mindenkit.Szeretném,ha tudnánk beszélgetni kis falunkban történtekről.Hogyan élünk,mi a gondunk,van-e olyan ami örömet szerez nekünk.Várom leveleiteket,fiataloktól,idősebektől,szegénytől,gazdagtól.Beszélgessünk!
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!